INFORMACJA TURYSTYCZNA i KULTURALNA
Związek Podhalan
oraz
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej
w Kościelisku

Dzień Dziecka w Kościelisku 2011
...
Dzięki przychylności wielu osób o dobrym sercu Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko mógł zorganizować po raz pierwszy na nowej scenie plenerowej "Dzień Dziecka" pełen wrażeń i nagród dla naszych najmłodszych.
Mimo zapowiadającej się nieciekawie od rana pogodzie wszystkie plany udało się w całości zrealizować.
Przy współpracy dyrektora i nauczycieli Zespołu Szkół w Kościelisku, pomocy Straży Gminnej w Kościelisku oraz dzięki sponsoringowi takich firm jak: PSS SPOŁEM, CUKIERNIA SAMANTA, Spółka WITÓW-SKI, MLEKOWITA Zakopane, EVIPA, Karczma Polany, Wata Cukrowa - Krzysztof Fiedor oraz dzięki nagrodom ufundowanym przez Związek Podhalan w Kościelisku i Przewodniczącą Komisji Oświaty Kultury i Sportu Gminy Kościelisko Zofię Leśnik dzieciakom w Kościelisku w dniu ich święta uśmiech nie znikał z twarzy.
...
Liczne konkursy, gry i zabawy oraz mnóstwo atrakcji w wykonaniu niesamowitego clowna Taperiniego, pokaz żywych węży, prezentacje fakirskie bawiły nasze dzieci przez większość czasu. Do tego polsko-słowackie karaoke przygotowane przez ucznia naszej szkoły Grześka Drąga z kolegami, rozstrzygniecie polsko-słowackiego konkursu plastycznego, występ grupy gimnastyki artystycznej, prowadzonej przez Agatę Chramiec i konkursy sportowe prowadzone przez Annę Pitoń i Agatę Chramiec, a także świetna zabawa na nowym placu zabaw spowodowały, że ten dzień można zaliczyć do bardzo udanych.
W tym miejscu bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim osobom i firmom, które przyczyniły się do sukcesu imprezy, ich nieodzowne wsparcie, zarówno to zawodowe jak i finansowe, na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych.
Za wszystko jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.
 


fot., tekst: GOKR
data utworzenia strony: 22.07.2011