INFORMACJA TURYSTYCZNA i KULTURALNA
Związek Podhalan
oraz
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej
w Kościelisku

Dzień Dziecka 2012
...
Co prawda pogoda w Dzień Dziecka nas nie rozpieszczała, ale mimo to w tym najważniejszym dla dzieci dniu Dom Ludowy pękał w szwach i trząsł się w posadach, a to za sprawą rozbawionych i szczęśliwych najmłodszych mieszkańców naszej gminy.
W dniu 1 czerwca 2012 r., w Domu Ludowym w Kościelisku, dzieci z gminy uczestniczyły w święcie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko. Dzieci do wspólnej zabawy zagrzewał Pirat i Pipi oraz ich pomocnica Amica, a w przerwach wystąpiła grupa gimnastyczna działająca przy GOKR Kościelisko pod kierunkiem pani Agaty Chramiec, która na tę okazję przybrała nazwę „Super Girls z Kościeliska” a także starszaki z polaniarskiego przedszkola. Starsi koledzy z Gimnazjum ze swoją wychowawczynią panią Zofią Leśnik również przygotowali dla dzieci konkurs. Uśmiechnięte miny najmłodszych i ich głośny śpiew i wiwaty są chyba najlepszym dowodem na to, że dzień był udany, a atrakcji także tych w postaci słodkości nie brakowało.
...
Niespodziankę sprawił pan wójt Gminy Kościelisko Bohdan Pitoń, który wraz z panią skarbnik Stanisławą Czubernat przyjechał złożyć dzieciom życzenia i przywiózł kufry skarbów w postaci słodyczy.
Impreza nie byłaby tak udana gdyby nie ludzie dobrej woli. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy w tym dniu wsparli nas i sprawili dzieciom przyjemność, a są nimi: PSS „Społem” Szymonek, Cukiernia Samanta, Mlekovita Zakopane i Stacja Narciarska Witów-Ski. Wszystkim, którzy wywołali uśmiech na twarzy naszych dzieci z serca dziękujemy.
..


© fot., tekst: GOKR
data utworzenia strony: 15.06.2012