INFORMACJA TURYSTYCZNA i KULTURALNA
Związek Podhalan
oraz
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej
w Kościelisku

Lato w Kościelisku 2012 - zakończenie
 
W dniu 30 sierpnia 2012 r. na scenie plenerowej w Kościelisku na Chotarzu Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zorganizował ostatnią już imprezę kończącą cykl pt. "Lato w Kościelisku".
. . . . .
. . .
godz. 17.30 na scenie plenerowej zaprezentowały się dwa zespoły: z Armenii oraz z Bośni i Hercegowiny, które uczestniczyły w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.
. . .
Następnie w Domu Ludowym w Kościelisku Amatorski Zespół Teatralny im . Józefa Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej przedstawił komedię w 3 aktach, pt. „Portki” pióra Józefa Pitoraka. Sztuka bardzo się wszystkim podobała i została nagrodzona gromkimi brawami.

Operacja „Lato w Kościelisku – cykl imprez wakacyjnych promujących miejscowości Gminy Kościelisko i folklor góralski” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.


© fot., tekst: GOKR
data utworzenia strony: 27.09.2012