Dzień Dziecka 2013
INFORMACJA TURYSTYCZNA i KULTURALNA
Związek Podhalan
oraz
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej
w Kościelisku

Dzień Dziecka 2013
..
W dniu 3 czerwca ponad 200 najmłodszych z Gminy Kościelisko zgromadziło się w Domu Ludowym w Kościelisku, a to za sprawą organizowanego dla nich Dnia Dziecka.
Mimo, iż pogoda nie dopisała, atmosfera w „Ludówce” była gorąca. Dzieci bawiły się wraz z grupą artystyczną „BEST” z Koszyc, a w przerwach popisy taneczne dawała działająca przy GOKR Kościelisko, pracująca pod okiem pani Agaty Chramiec grupa akrobatyczna „Szarotki”.
Dzięki sponsorom, którzy towarzyszą nam co roku, nie zabrakło łakoci i innych smakołyków.
..
Uśmiechnięte buzie naszych najmłodszych są chyba najlepszym podziękowaniem za dobre i hojne serca starszych. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Rzankowskiemu z Cukierni „Samanta” za pączki, Panu dyrektorowi Adamowi Nicie z firmy „Mlekovita” za jogurty i mleczka smakowe, Zarządowi PSS Społem „Centrum Handlowe Szymonek” za napoje i słodycze oraz Panu Edwardowi Amilkiewiczowi za, jak zwykle, nieocenioną pomoc. Mamy nadzieję, że za rok na następnym „Dniu Dziecka” w końcu zaświeci nam słońce, a dziś życzymy naszym maluchom dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień.
Małgorzata Karpiel-Bzdyk, dyrektor GOKR Kościelisko


© fot.: GOKR
data utworzenia strony: 25.06.2013