Jesień w Tatrach - konkurs plastyczny 2014
INFORMACJA TURYSTYCZNA i KULTURALNA
Związek Podhalan
oraz
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej
w Kościelisku

Jesień w Tatrach
konkurs plastyczny 2014
...
...
...
We wtorek 25 listopada, w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Regionalnej Kościelisko zostały wręczone nagrody laureatom konkursu plastycznego pn. „Jesień w Tatrach”, organizowanego dla uczniów przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy.
W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało 91 prac, a oceniało je jury w składzie:
Małgorzata Lizoń-Gąsienica – Dyrektor Gminnej Biblioteki w Kościelisku
Andrzej Bukowski-Palorz – artysta, rzeźbiarz z Kościeliska
Grażyna Ustupska-Kubeczek – młodszy instruktor GOKR Kościelisko
Uroczystość wręczenia poprowadziła dyrektor GOKR Kościelisko Małgorzata Karpiel-Bzdyk, a wręczenia nagród dokonała dyrektor GBP w Kościelisku, członek jury konkursu, Małgorzata Lizoń-Gąsienica.
Starsi i młodsi laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci artykułów papierniczych i plastycznych, które w przyszłości pozwolą im rozwijać wyobraźnię i tworzyć nowe, piękne prace.
..
W imieniu GOKR Kościelisko serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Jaworskiemu, który jak co roku wspiera finansowo kulturalną działalność naszego ośrodka, a przez to działania młodych z terenu naszej gminy.
Dziękujemy również jurorom za niełatwą pracę, laureatom gratulujemy sukcesów, a wszystkim uczestnikom wyobraźni i talentu. Zapraszamy do udziału w innych wydarzeniach organizowanych przez nasz ośrodek.
.
Zwycięzcy konkursu:
Przedszkolaki:
I miejsce: Felicja Nędza, lat 4
II miejsce: Joanna Nędza-Kubiniec lat 3
II miejsce: Weronika Pastuch, lat 4
III miejsce: Weronika Garbulińska lat 5
III miejsce: Nadia Gryniewicz lat 4
Wyróżnienia: dla wszystkich biorących udział

Klasy „0” - I szkoła podstawowa:
I miejsce: Martyna Staszel, kl. 0, Kościelisko
I miejsce: Andrzej Michalik, kl. 0, Kościelisko
II miejsce: Maria Tylka, kl. 1, Kościelisko
II miejsce: Katarzyna Bochula, kl. 1, Dzianisz
III miejsce: Anna Leśniak, kl. 1, Kościelisko
Wyróżnienia:
Mateusz Woliński, kl. 0, Kościelisko

Klasy II - III szkoła podstawowa:
I miejsce: Agnieszka Styrczula, kl. 3, Kościelisko
II miejsce: Ewa Stasiwolak, kl. 3, Dzianisz
III miejsce: Anna Klejka, kl. 3, Dzianisz
Wyróżnienia:
Monika Pyryt, kl.3, Kościelisko

Klasy IV - VI szkoła podstawowa:
I miejsce: Maja Sypniewska, kl. 4, Kościelisko
I miejsce: Marek Zwijacz, kl. 6, Kościelisko
II miejsce: Szymon Bukowski, kl. 5, Dzianisz
III miejsce Urszula Frączek, kl. 4, Witów
Wyróżnienia:
Ewa Zwijacz, kl. 4, Kościelisko
Helena Tylka, kl. 6, Kościelisko
Agata Styrczula, kl.5, Kościelisko

Klasy I-III gimnazjum:
I miejsce: Maciej Pitoń, kl. 3 gimn., Kościelisko
II miejsce: Małgorzata Iwaniec, kl. 1 gimn., Kościelisko
II miejsce: Maria Bużek, kl. 2 gimn., Witów
III miejsce: Agnieszka Bukowska, kl. 1 gimn, Kościelisko
Wyróżnienia:
Urszula Styrczula, kl. 2 gimn., Dzianisz
Alina Nawara, kl. 1 gimn., Kościelisko


© fot.: GOKR, tekst: Małgorzata Karpiel-Bzdyk
data utworzenia strony: 02.12.2014